HAKKIMIZDA

2009 yılından bu yana Microsoft, Mobil, SAP ve Oyun Teknolojileri çözümleri üzerine hizmet veren Dotto; konusunda uzman, genç ve dinamik ekibiyle .Net, SharePoint ve Mobil Uygulamalar alanında projeler üreten, yenilikçi çözümleri ile müşterilerine ihtiyaç duydukları alanlarda stratejik değer kazandıran, kamu ve özel sektör için toplamda 80’i aşkın proje geliştiren bir bilişim teknoloji firmasıdır.

Firmanızı emin adımlarla ileriye götürmenizde sizinle beraber çalışmak için hevesli olan Dotto; yurt içi-yurt dışı müşterilerinin iş verimliliğinin ve itibarının önemini anlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en hızlı ve pratik çözümü hazırlıyor.

İş planlaması ve uygulamasında izlediği başarılı prosed ürler ve kazandığı deneyim ile yazılım ihtiyaçlarınıza mükemmel çözümler sunan Dotto şirketinizin faaliyet gösterdiği alanda rekabet üstünlüğünü kazanması için üstüne düşen görevi alanında profesyonel mühendis kadrosuyla hayata geçiriyor.

Vizyonumuz;

Sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler ile müşterilerimize, ihtiyaç duydukları alanlarda stratejik değer kazandırıp, kendi sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz;

Yurt içinde ve yurt dışında Bilişim Teknolojileri alanında, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilme sürecinde, kendilerine sunduğumuz hizmetlerimiz ile alanında sektörün öncü firmalarından biri olmak.